Kylam

Dirbti su "Rkvdesign" - vienas malonumas. :) Bendrauja draugiškai, dirba kruopščiai, atsakingai ir kūrybiškai, o kas ypatingai svarbu šių dienų freelance'riams - laikosi terminų ir turi išskirtinį stilių. Ačiū, Rolandai, tu dar kartą įrodei, kad prieš ieškant paslaugos, reikia nebijoti patirinėti rinką, randant sau patinkantį stilių ir drąsiai kreiptis. Logotipu esam labai patenkinti! Nuoširdžiai rekomenduojame ir sakome iki sekančių kartų!

Vilius Aleksandravičius:

Kokybiškai ir sparčiai atlieka darbus, ieško geriausio varianto, lanksčiai reaguoja į pastabas ir greitai jas išpildo. Patikimas kūrėjas bet kokiam vizualiniam projektui!

Turi puikią darbo sistemą. Iškart perpranta ko klientas tikisi. Pateikia puikius pavyzdžius ir ištaiso pagal pageidavimus. Darbus atlieka greitai ir kokybiškai. Tikrai puikus darbas. Esu labai patenkintas.

Rekomenduoju 100 procentų! Lengvas bendravimas, greitas darbų atlikimas, mano atveju logotipo sukūrimas. Mano norai buvo įgyvendinti! Gavau kelis logotipų pavyzdžius, išsirinkusi vieną dar patobulinom smulkmenas ir gavome puikų galutinį rezultatą!

Algimantas "Stipruolis.lt"

Rolandas yra tas žmogus, kuris gali padaryti daugiau nei reikia! Tai didelis pliusas. Užsakėme kelis grafikos darbus ir likome sužavėti. :)

Puikios ir profesionalios logotipų, etikečių ir iliustracijų paslaugos. Rekomenduoju!

Eduardas. Firminio stiliaus darbai

Labai puikus dizaineris, su juo paprasta dirbti. Visada pateikia daug pavyzdžių pasirinkimui. Visuomet laikosi nustatytų terminų. Rekomenduoju.

Please reload

logotipai, atvirukas, grafinis dizainas, maketavimas, firminis stilius

Mano logo-04_edited.jpg